27 kwietnia 2014

Regenerum- serum do rzęs [rozpoczęcie kuracji]
Witajcie :)

Dzisiaj rozpoczynam kurację regeneracyjnym serum do rzęs REGENERUM. Serum posiadam od ok. dwóch tygodni, w tym czasie używałam go jednak sporadycznie, nawyk codziennego stosowania chyba nie wszedł mi jeszcze w krew dlatego często o nim zapominałam, niestety.

Od dzisiaj jednak będę się bardzo pilnować, by codziennie wieczorem po demakijażu nałożyć serum na rzęsy, ponieważ za miesiąc chciałabym Wam opowiedzieć jak się spisuje i czy efekty stosowania są w ogóle widoczne.

Serum kupiłam w aptece za 23 zł. Producent obiecuje nam intensywną pielęgnację i regenerację rzęs, dzięki temu serum mają być grubsze, dłuższe i widocznie wzmocnione. 

Opis ze strony producenta: 

Jak działa Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do rzęs?

Rege­ne­rum serum do rzęs składa się z dwóch spe­cjal­nie opra­co­wa­nych formulacji:
 • Serum z eyeli­ne­rem (4ml) do sto­so­wa­nia na linię rzęs zawiera odżyw­cze lipo­oli­go­pep­tydy, które poprzez sty­mu­la­cję cebu­lek rzęs, nie tylko przy­spie­szają ich wzrost, ale także zagęsz­czają i pogru­biają struk­turę wło­sków. Dodat­kowo obecny w skła­dzie eks­trakt ze świe­tlika działa kojąco i łago­dząco na deli­katną skórę powiek. 
 • Serum ze szczo­teczką (7ml) do sto­so­wa­nia na całej dłu­go­ści rzęs, posiada w swo­jej for­mule matry­kinę z pro­wi­ta­miną B5, dzięki czemu spek­ta­ku­lar­nie wydłuża rzęsy oraz sku­tecz­nie ogra­ni­cza ich wypa­da­nie. Serum zostało także wzbo­ga­cone żelem z alo­esu i wita­miną E, które wni­kają we włókna wło­sków nawil­żają, uela­stycz­niają i dogłęb­nie wzmac­niają rzęsy. (7ml)
Spo­sób użycia
Opa­ko­wa­nie zawiera dwa rodzaje serum z odpo­wied­nio dobra­nymi apli­ka­to­rami. Przed zasto­so­wa­niem pro­duktu należy dokład­nie zmyć maki­jaż. W pierw­szej kolej­no­ści za pomocą cien­kiego pędzelka nanieść serum nr 1 na linię rzęs u ich nasady (tak jak eyeli­ner).
Następ­nie za pomocą szczo­teczki nało­żyć serum nr 2 na rzęsy (może być sto­so­wane rów­nież na brwi).
Sto­so­wać sys­te­ma­tycz­nie na wie­czór przed pój­ściem spać, aż do osią­gnię­cia ocze­ki­wa­nego efektu. Po tym cza­sie sto­so­wać raz/dwa razy w tygodniu.
Pre­pa­rat prze­ba­dany der­ma­to­lo­gicz­nie i okulistycznie.Jak wspomniałam we wstępie użyłam serum tylko kilka razy, więc o żadnych efektach nie może być mowy. W chwili obecnej stwierdzić mogę jedynie, że nie powoduje żadnych skutków ubocznych: podrażnień, uczuleń itp.

Aplikacja jest wygodna, nałożenie serum na rzęsy za pomocą zarówno pędzelka jak i szczoteczki nie stanowi żadnych problemów.

Ja dodatkowo przeczesuję szczoteczką brwi, liczę, że dzięki temu będą mocniejsze, błyszczące i będą się lepiej układały


Na opakowaniu zawarte zostały wszelkie ważne informacje: działanie, sposób użycia, skład, sposób przechowywania, termin ważności.

Jestem bardzo ciekawa tego produktu, myślę, że cena nie jest wysoka, więc warto spróbować. 

Stan moich rzęs widać na poniższych zdjęciach. Są krótkie i proste, dlatego szczerze liczę na poprawę ich wyglądu :)
Na co dzień z pomocą przychodzi mi zalotka, o której pisałam tutaj. Efekt jaki dzięki niej w osiągam pełni mnie satysfakcjonuje, jednak chciałabym by moje rzęsy wyglądały lepiej bez jej użycia. 

Za miesiąc dam Wam znać czy serum choć w pewnym stopniu spełnia obietnice producenta.

Dajcie znać czy używałyście Regenerum do rzęs i czy jesteście z niego zadowolone. Jestem ciekawa Waszych opinii!


Trzymajcie się i do następnego!
Edyta


20 komentarzy:

 1. Noszę się z zamiarem zakupu tego serum więc będę czekała na efekty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. pierwsze słyszę że mają też serum do rzęs!:) jestem ciekawa czy będą jakieś efekty

  OdpowiedzUsuń
 3. To serum do rzęs chodzi za mną od kilku dni. Dzięki Tobie wiem, że powinnam go unikać. Jestem uczulona na aloes.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że mój post okazał się pomocny :)

   Usuń
 4. Ciekawa jestem tego serum. Ile za nie dałaś?

  OdpowiedzUsuń
 5. Też jestem ciekawa jak się sprawdzi, oby efekty były zauważalne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja nie używałam, ale zastanawiałam się bardzo intensywnie nad zakupem bo moje rzęsy wołają o pomstę do nieba... czekam w takim razie na recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa jestem, jak się u Ciebie sprawdzi :) Ja stosuję aktualnie Xlash

  OdpowiedzUsuń
 8. nie jest drogie,ciekawe jak z jakoscią i efektami :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie używałam, ale rzęsy na ostatnich zdjęciach (zalotka i maskara?) wyglądają ładnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zalotka+ tusz. Efekt mnie satysfakcjonuje, ale chciałabym by moje rzęsy wyglądały ładnie bez konieczności używania zalotki :)

   Usuń
 10. Anonimowy5/9/14

  Witam ! Czy można używać serum przy sztucznych rzęsach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie widzę żadnych przeciwwskazań, przecież sztuczne rzęsy na pewno odklejasz wieczorem, robisz demakijaż i wtedy na oczyszczone rzęsy nakładasz serum. Chyba, że masz na myśli rzęsy przedłużane metodą 1:1. W takim przypadku musisz zapytać kosmetyczkę, bo być może w składzie odżywki zawarte są składniki, które mogą rozpuszczać klej. Ja niestety się na tym nie znam.
   Pozdrawiam

   Usuń

podobne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...